The Woman He Loved Before

af


The Woman He Loved Before
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 5-9 hverdage
  • Forventet levering 10-03-2021
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
20-09-2018
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
352
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

The gripping emotional thriller about thin line between love and obsession from Sunday Times bestselling author DOROTHY KOOMSON 'If you're reading this, it's likely I'm dead. Probably murdered'After a car crash leaves Libby close to death, she starts to question everything - especially if her husband, Jack, has ever really loved her. Stuck at home recovering from her injuries, Libby starts to obsess over the untimely death of Eve, Jack's beautiful, perfect first wife. When Libby finds Eve's diaries, though, she discovers 'perfect' Eve had a secret. And now Libby knows that secret her life may be in serious danger, too...Readers love Dorothy Koomson:'It had us all gripped from start to finish' Woman'Social conflict, deception, the nature of marriage itself are all themes in this multi-tiered and satisfying mystery story' Daily Express'A must-read that will have you gripped *****' Heat

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
20-09-2018
ISBN13:
9781472261748
Bredde:
129 mm
Højde:
198 mm
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse A pacy psychological thriller that questions how well you really know the ones you love, perfect for fans of Liane Moriarty.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO080