The Sixth Extinction

- Rollins, J: Sixth Extinction

af


The Sixth Extinction
Du sparer Spar kr. 20,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 4-6 hverdage
  • Forventet levering 16-04-2020
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
02-07-2015
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
426
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

A new high-concept thriller in the "Sigma Force" series, with appeal to fans of Dan Brown and Michael Crichton. Rollins is currently co-president of the International Thriller Writers.

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
02-07-2015
ISBN13:
9781409138013
Vægt:
310 g
Dybde:
50 mm
Bredde:
134 mm
Højde:
201 mm
Format:
Paperback
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO030