The Perfectionists

  • Format
  • Lydbog, download
  • Engelsk
  • Målgruppe
  • Young adult

Kan streames i Saxos app

Som medlem hos Saxo kan du lytte til lydbogen i Saxos app med det samme

Bliv medlem

Udforsk streaming-biblioteket

Hent Saxos app


Beskrivelse

Don’t miss the Freeform TV series, Pretty Little Liars: The Perfectionists!

From Sara Shepard, #1 New York Times bestselling author of the Pretty Little Liars series, comes a series that’s perfect for fans of One of Us Is Lying and We Were Liars.

Ava, Caitlin, Mackenzie, Julie, and Parker are all driven to be perfect—no matter the cost.

At first the girls think they have nothing in common, until they discover that they all hate the same person: handsome womanizer Nolan Hotchkiss, who's done things to hurt each of them.

They come up with the perfect plan to murder Nolan—jokingly, of course. They'd never actually go through with it. But when Nolan turns up dead in the exact way they'd discussed, the girls suddenly become prime suspects in his murder.

Only, they didn't do it.

So who did? Unless they find the real killer, and soon, any one of them may be the next to die….

Læs hele beskrivelsen
Detaljer
  • SprogEngelsk
  • Udgivelsesdato07-10-2014
  • ISBN139780062329370
  • Forlag Harpercollins
  • MålgruppeYoung adult
  • FormatLydbog download

Findes i disse kategorier...

Se andre, der handler om...

Velkommen til Saxo – din danske boghandel

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Saxo-medlem – du bestemmer selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om medlemspriser hos Saxo

For at købe bøger til medlemspris skal du være medlem af Saxo Premium, Saxo Shopping eller Saxo Ung. De første 7 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080