Stay This Way Forever

af


Stay This Way Forever
Du sparer Spar kr. 22,75 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 3-7 hverdage (Sendes fra fjernlager)
  • Forventet levering 29-09-2021
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele.
Du kan prøve medlemskabet gratis i 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges.
Format:
Bog, hardback
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
32
Målgruppe:
From 4 to 8 years
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Celebrate the joy, wonder, and innocence of being a child with this love letter to the loved ones in your life that encourages them to celebrate their own special qualities now and into the future.Inspired by the endearing qualities she sees in her own son, Linsey Davis, ABC News correspondent and bestselling author of The World Is Awake and One Big Heart, has written another beautiful book that parents and grandparents can share with their little ones to let them know how special they are. With charming illustrations from bestselling artist Lucy Fleming paired with playful and heartwarming read-aloud rhymes, this book can help make a lasting impact on young minds as they discover their own unique qualities.Stay This Way Forever:Is a great read for ages 4-8 that celebrates diversityIs perfect for fans of Hoda Kotb, Ainsley Earhardt, Kelly Clarkson, Nancy Tillman, and Jamie Lee CurtisFeatures embossing accents on the coverIs the third book by bestselling author and ABC News correspondent Linsey Davis

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
15-04-2021
ISBN13:
9780310770084
Vægt:
494 g
Dybde:
10 mm
Bredde:
286 mm
Højde:
241 mm
Forlag:
Zondervan
Målgruppe:
From 4 to 8 years
Format:
Hardback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse Stay This Way Forever, written by bestselling author and ABC News correspondent, Linsey Davis, is a heartwarming celebration of all the endearing qualities found in children and the hope that those special traits will stay with them forever. 1 Hardback

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080