Wedding Tiers

af


Wedding Tiers
Du sparer Spar kr. 14,27 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 6-9 hverdage (Sendes fra fjernlager)
  • Forventet levering 06-10-2021
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele.
Du kan prøve medlemskabet gratis i 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
16-04-2009
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
416
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

From the No.1 bestselling author of The Christmas Invitation comes a warm, witty romantic comedy perfect for fans of Katie Fforde The path of true love never runs smooth. But for some, it's one seriously bumpy ride... Josie Gray and her childhood sweetheart Ben Richards always dreamt of living a life of rural bliss. And when Josie inherits her beloved Grandmother's cottage in Neatslake, Lancashire, it seems they might have got just that. Josie throws herself into her wedding cake business, whilst Ben gains increasing acclaim as an artist. The tranquil village turns into a hive of activity when Josie's childhood friend Libby Martin returns to the village, planning a lavish wedding to rival any celeb bash. But amidst all this romance, Josie's fairytale relationship with Ben turns into a nightmare, and she quickly becomes Love's number one cynic - until charming wedding photographer Noah Sephton arrives in Neatslake with a very different outlook on love... Praise for Trisha Ashley: 'Trisha Ashley writes with remarkable wit and originality - one of the best writers around!' Katie Fforde 'Full of down-to-earth humour' Sophie Kinsella 'Full of comedy and wit' Closer

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
16-04-2009
ISBN13:
9781847561138
Vægt:
290 g
Dybde:
26 mm
Bredde:
129 mm
Højde:
198 mm
Format:
Paperback
Udgave:
ePub edition
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080