The Wedding Planner

- A Heartwarming Feel Good Romance Perfect for Spring!

af

indgår i serie Whispers Wood


The Wedding Planner
Du sparer Spar kr. 25,00 med Saxo Premium
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
11-07-2019
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
400
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

A charming feel good romance perfect for fans of Katie Fforde and Sarah Morgan Wedding bells are ringing and gossip is spiralling in Whispers Wood... Single mum Gloria Pavey has a bad habit of saying exactly the wrong thing at the wrong time. Determined to make a positive change she can't say no when her best friend, Emma, asks her to take on the role of her wedding planner. The only problem? Gloria's co-planner - best man Seth Knightley. Gloria is on a self-imposed man ban but pulling together the most beautiful wedding Whispers Wood has ever seen alongside gorgeous Seth is pushing her to her limits. As every interaction increases the tension between them Gloria finds herself wondering...could the happy ever after she never thought she'd have be in her future after all?

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
11-07-2019
ISBN13:
9780008306731
Vægt:
300 g
Dybde:
27 mm
Bredde:
129 mm
Højde:
198 mm
Nummer i serien:
3
Nummer i serien:
3
Format:
Paperback
Udgave:
Digital original
  • Forfattere

  • Bibliotekernes beskrivelse

    A charming feel good romance perfect for fans of Katie Fforde and Sarah Morgan

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

The Wedding Planner

- A Heartwarming Feel Good Romance Perfect for Spring!

af

indgår i serie Whispers Wood

  • Leveringstid 2-3 hverdage
  • Forventet levering 23-10-2019
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 30 dage gratis (herefter 99,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.

på lager

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.