The Queen of the Tearling

- Johansen, E: Queen of the Tearling

af

indgår i serie The Tearling Trilogy


The Queen of the Tearling
Du sparer Spar kr. 14,95 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 4-5 hverdage
  • Forventet levering 17-05-2021
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele. Du kan prøve medlemskabet gratis de første 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om medlemskaber og Shopping-fordele her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
04-04-2015
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
512
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Kelsea Glynn is the sole heir to the throne of Tearling, but has been raised in secret by foster parents since her mother was murdered. Now Kelsea must come out of hiding to claim the throne, earn the loyalty of her people and rescue the Tearling from the dark magic that is threatening to destroy it. This fast-paced and original novel is perfect for fans of GAME OF THRONES and THE HUNGER GAMES.

Andre udgaver:

Bog, paperback
Bog, paperback, brugt

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
04-04-2015
ISBN13:
9780857502476
Vægt:
351 g
Dybde:
32 mm
Bredde:
128 mm
Højde:
198 mm
Format:
Paperback
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO081