The Persona Protocol

af


The Persona Protocol
Du sparer Spar kr. 13,07 med Shopping-fordele
  • Leveringstid Mangler, normalt 2-7 uger
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele. Du kan prøve medlemskabet gratis de første 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om medlemskaber og Shopping-fordele her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
04-07-2013
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
608
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

The standalone thriller from bestselling author, Andy McDermott. For fans of Tom Clancy and Matthew Reilly.Adam Gray is the ultimate spy.As the lead agent of the US government's top-secret Persona project, he is its most valuable weapon in the War on Terror. Experimental technology enables him to take on the personality - and memories - of anyone; be it a Russian arms dealer, a high-stakes gambler or a nuclear scientist. Whatever secrets they know, he knows.But the most dangerous secrets of all... are his own.When Adam hunts a terrorist plotting to murder millions, he begins to realise that, although he can delve into the minds of others, his own memories are a mystery. Hidden in his past is the key to a deadly conspiracy - and its masterminds will stop at nothing to conceal their crimes...

Andre udgaver:

Bog, paperback

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
04-07-2013
ISBN13:
9780755380701
Vægt:
402 g
Dybde:
39 mm
Bredde:
132 mm
Højde:
196 mm
Format:
Paperback
Udgave:
Digital original
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The standalone thriller from bestselling author, Andy McDermott. For fans of Tom Clancy and Matthew Reilly.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080