The Force Awakens
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
Format:
Bog, paperback
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
24
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Join Yoda, R2-D2, C-3PO, Darth Vader, and the rest of your favourite Star Wars heroes and villains in another hilarious and action-packed full-colour picture book adventure. Collectable paperback picture book format for children to add to their LEGO libraries Featuring full-colour LEGO STAR WARS scenes and action shots Perfect for fans of both STAR WARS and LEGO OFFICIAL LEGO (R) STAR WARS (TM) PICTURE BOOKS A New Hope The Force Awakens Revenge of the Sith

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
01-09-2016
ISBN13:
9781407164397
Vægt:
100 g
Dybde:
3 mm
Bredde:
229 mm
Højde:
229 mm
Forlag:
Scholastic
Format:
Paperback
  • Forfattere

  • Bibliotekernes beskrivelse

    Perfect for fans of both Star Wars and LEGO

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

  • Leveringstid 2-3 hverdage
  • Forventet levering 28-10-2019
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 30 dage gratis (herefter 99,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.

på lager

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.