Stream e- og lydbøger Prøv gratis

The Cafe by the Sea

af

Du sparer 19% fra forlagets pris
The Cafe by the Sea
  • Leveringstid 4-7 hverdage
  • Forventet levering 30-05-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
Bog, hardback (kr. 199,95) (kr. 246,81)
  1. Beskrivelse

    The beloved author of The Bookshop on the Corner returns with a sparkling, sunny, soulful new novel perfect for fans of Elin Hilderbrand

    Years ago, Flora fled the quiet Scottish island where she grew up--and she hasn't looked back. What would she have done on Mure? It's a pl... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    27-06-2017
    Leveringstid:
    4-7 hverdage
    Bedømmelse:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    27-06-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9780062675606
    Sidetal:
    288
    Vægt:
    544
    Højde:
    33
    Bredde:
    160
    Længde:
    233
    Mærkat:
    Bog, hardback
    Format:
    Hardback
    Udgave:
    0
  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.

Andre bøger af

En meget fjern kyst
Velkommen til Floras sommerkøkken
En meget fjern kyst
Det lille bageri på strandpromenaden
Det lille bageri på strandpromenaden
Rosie Hopkins' søde drømme
Summer at Little Beach Street Bakery
Det lille bageri på strandpromenaden
The Bookshop on the Corner
Rosie Hopkins' søde drømme

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.