The Aftermath

af


The Aftermath
Du sparer Spar kr. 15,00 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 5-7 hverdage (Sendes fra fjernlager)
  • Forventet levering 06-10-2021
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele.
Du kan prøve medlemskabet gratis i 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
02-06-2016
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
304
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

**Contains brand new BONUS content - exclusive to the print editionWhen you've got nothing, you've got nothing to lose. But what happens when you have everything you ever wanted? You fight to keep it. Cormac "the Hurricane" O'Connell's star is on the rise. Billed as the most promising young boxer of his generation, his new career is taking him to places he never dreamed. But O'Connell only needs one thing in life: his wife. In her final year of college, Em cannot follow him around the world but together they make it work. Just when everything they ever wanted is on the horizon, the past resurfaces to haunt them and O'Connell realises that justice might not be a part of his happy ever after. He couldn't protect Em once before, but in the aftermath of the hurricane, he will make sure that never happens again.Perfect for fans of Kristen Ashley, Harper Sloan and Kristen Callihan'Boxing and romance easily go hand-in-hand. Prescott delivers a knockout with The Aftermath.' Heidi McLaughlin'Sexy, exciting, and packed full of emotion. Prescott delivers another hard-hitting novel that'll leave you breathless for more. Cormac "the Hurricane" O'Connell can fight in my corner any day!' L.P. Dover

Andre udgaver:

Bog, paperback

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
02-06-2016
ISBN13:
9780349411323
Vægt:
246 g
Dybde:
24 mm
Bredde:
199 mm
Højde:
132 mm
Format:
Paperback
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO081