Tell Me You're Sorry

af


Tell Me You're Sorry
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid Mangler, normalt 2-7 uger
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
06-11-2014
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
448
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

First you'll say you're sorry...then you'll say goodbye.A family is wiped out after a burglary gone wrong. An executive accused of embezzling kills himself and his loved ones. A house fire claims the lives of all its inhabitants. Three separate incidences with two common threads - a first wife who took her own life and a secret the victims took to their graves.Stephanie Coburn has barely recovered from her sister's mysterious suicide before her brother-in-law and his new wife are murdered. Stephanie never met the bride, has never even seen a clear photograph of her face. But she knew her sister, and she knows something is desperately wrong...The police won't listen. Her only ally is another victim's son. Step by step, they must uncover a trail of a brutal vengeance and a killer who will never relent - and whose forgiveness can only be earned in death...

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
06-11-2014
ISBN13:
9781472220004
Vægt:
362 g
Dybde:
29 mm
Bredde:
135 mm
Højde:
197 mm
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse A gripping standalone serial killer thriller by a New York Times bestselling author launching for the first time in the UK, perfect for fans of Chris Carter, Karin Slaughter and Mary Burton

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO081