Fri streaming af mere end 40.000 e- og lydbøger med Saxo Premium Stream e- og lydbøger Prøv gratis

Tell Me A Lie
Du sparer 60%
E-bog, ePub (kr. 9,95) (kr. 24,95)
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 99,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 40.000 e- og lydbøger
Format:
E-bog, ePub
Udgivelsesdato:
12-01-2017
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
320
Læsernes anmeldelser
(0 anmeldelser)
  1. Beskrivelse

    How do you protect your family when you can't remember who's hunting them? A gripping international thriller, perfect for fans of Lee Child and Mason CrossA family in England is massacred, the father left holding the shotgun.PC Lucy Davies is convinced he's innocentA sleeper agent in Moscow requests an urgent meeting with Dan Forrester, referencing their shared past.His amnesia means he has no idea who he can trust.An aging oligarch in Siberia gathers his henchmen to discuss an English accountant.It's Dan's wifeFrom acclaimed and award-winning author CJ Carver, this is the next gripping international thriller in her brilliant Dan Forrester series.PRAISE FOR CJ CARVER'Hard, fast and real - a solid gold A-grade thriller' Lee Child'A terrific page-turner. Heart-stopping action and a heroine with guile as well as guts' Harlan Coben'CJ Carver gives us everything: high-octane action, vivid characters, and thought-provoking mystery' Meg Gardiner, author of The Burning Mind'CJ Carver is a top notch thriller writer' Simon KernickNothing short of brilliant . . . Carver has created a wonderful story here, sort of Jason Bourne meets Silence of the Lambs' (Michael Jecks, author of Blood on the Sands)

  2. Yderligere info
    ISBN13:
    9781785760365
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
  4. DRM Beskyttelse
    DRM Beskyttelse

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om