Du er her:
Tell Me A Lie af CJ Carver

Tell Me A Lie (The Dan Forrester Series)

(E-bog, ePub)

Kunder (0 anmeldelser)

Beskrivelse: How do you protect your family when you can't remember who's hunting them? A gripping international thriller, perfect for fans of Lee Child and Mason CrossA family i... Læs mere

How do you protect your family when you can't remember who's hunting them? A gripping international thriller, perfect for fans of Lee Child and Mason ... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781785760365
Sideantal:
320
Udgivet:
12-01-2017
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste
kr. 24,95

kr. 9,95

Du tilmelder dig Saxo Premium medlemskab til 99 kr. hver måned - Prøv 14 dage gratis (gælder nye medlemmer). Læs mere om vores forskellige typer medlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om medlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
How do you protect your family when you can't remember who's hunting them? A gripping international thriller, perfect for fans of Lee Child and Mason CrossA family in England is massacred, the father left holding the shotgun.PC Lucy Davies is convinced he's innocentA sleeper agent in Moscow requests an urgent meeting with Dan Forrester, referencing their shared past.His amnesia means he has no idea who he can trust.An aging oligarch in Siberia gathers his henchmen to discuss an English accountant.It's Dan's wifeFrom acclaimed and award-winning author CJ Carver, this is the next gripping international thriller in her brilliant Dan Forrester series.PRAISE FOR CJ CARVER'Hard, fast and real - a solid gold A-grade thriller' Lee Child'A terrific page-turner. Heart-stopping action and a heroine with guile as well as guts' Harlan Coben'CJ Carver gives us everything: high-octane action, vivid characters, and thought-provoking mystery' Meg Gardiner, author of The Burning Mind'CJ Carver is a top notch thriller writer' Simon KernickNothing short of brilliant . . . Carver has created a wonderful story here, sort of Jason Bourne meets Silence of the Lambs' (Michael Jecks, author of Blood on the Sands)

Kundernes boganmeldelser af Tell Me A Lie (The Dan Forrester Series)


Der er ingen anmeldelser af Tell Me A Lie (The Dan Forrester Series)

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Se også:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.