20% på alle engelske bøger 20% på alle engelske bøger Køb her

Tell Me A Lie

af

Du sparer 20% fra forlagets pris Du sparer 35% fra forlagets pris
Tell Me A Lie
  • Forlagets pris kr. 99,95
  • Leveringstid 2-4 hverdage
  • Forventet levering 29-05-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
Bog, paperback (kr. 64,95) (kr. 79,96)
  1. Beskrivelse

    Heart-stopping action and a heroine with guile as well as guts" Harlan Coben"CJ Carver gives us everything: high-octane action, vivid characters, and thought-provoking mystery" Meg Gardiner, author of The Burning Mind"CJ Carver is a top notch thriller writer" Simon KernickNothing shor... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    12-01-2017
    Leveringstid:
    2-4 hverdage
    Bedømmelse:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    12-01-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781785760358
    Sidetal:
    496
    Vægt:
    391
    Højde:
    30
    Bredde:
    129
    Længde:
    198
    Mærkat:
    Bog, paperback
    Format:
    Paperback
    • Bibliotekernes beskrivelse

      How do you protect your family when you can't remember who's hunting them? A gripping international thriller, perfect for fans of Lee Child and Mason CrossA family in England is massacred, the father left holding the shotgun.PC Lucy Davies is convinced he's innocentA sleeper agent in Moscow requests an urgent meeting with Dan Forrester, referencing their shared past.His amnesia means he has no idea who he can trust.An aging oligarch in Siberia gathers his henchmen to discuss an English accountant.It's Dan's wifeFrom acclaimed and award-winning author CJ Carver, this is the next gripping international thriller in her brilliant Dan Forrester series.PRAISE FOR CJ CARVER"Hard, fast and real - a solid gold A-grade thriller" Lee Child"A terrific page-turner. Heart-stopping action and a heroine with guile as well as guts" Harlan Coben"CJ Carver gives us everything: high-octane action, vivid characters, and thought-provoking mystery" Meg Gardiner, author of The Burning Mind"CJ Carver is a top notch thriller writer" Simon KernickNothing short of brilliant . . . Carver has created a wonderful story here, sort of Jason Bourne meets Silence of the Lambs' (Michael Jecks, author of Blood on the Sands)

  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.

Andre bøger af

Spare Me the Truth
Spare Me the Truth
Tell Me A Lie
Know Me Now
The Honest Assassin
Back with Vengeance

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.