Fri streaming af mere end 40.000 e- og lydbøger med Saxo Premium Stream e- og lydbøger Prøv gratis

Swimming With Fishes

af


Swimming With Fishes
Du sparer 24% Du sparer 40%
Bog, paperback (kr. 89,95) (kr. 113,96)
  • kr. 149,95
  • Leveringstid 5-6 hverdage
  • Forventet levering 29-01-2019
  • 24%
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 99,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 40.000 e- og lydbøger
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
15-05-2017
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
328
Læsernes anmeldelser
(0 anmeldelser)
  1. Beskrivelse

    For fans of Mills and Boon and Terry McMillan. Author is runner-up in the Saga Literary Prize. Perfect beach read.

  2. Yderligere info
    ISBN13:
    9781909762459
    Vægt:
    181 g
    Dybde:
    25 mm
    Bredde:
    133 mm
    Målgruppe:
    For adult education
    Format:
    Paperback
    • Bibliotekernes beskrivelse

      For fans of Mills and Books and Terry McMillan, a complicated contemporary love story set in the picturesque sunny backdrop of rural Jamaica.

  3. Anmeldelser

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.