Sweet Reward: Last Chance Rescue Book 9

af

indgår i serie Last Chance Rescue


Sweet Reward: Last Chance Rescue Book 9
Du sparer Spar kr. 13,85 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 5-7 hverdage
  • Forventet levering 29-04-2021
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele. Du kan prøve medlemskabet gratis de første 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om medlemskaber og Shopping-fordele her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
10-10-2013
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
368
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

For fans of Maya Banks, Nina Bruhns, Pamela Clare and Julie Ann Walker. The ninth novel in New York Times bestselling author Christy Reece's addictive Last Chance Rescue series of sexy suspense and thrilling adventure. Adrenaline junkie Jared Livingston has found the perfect blend of exhilaration and danger in his new job at Last Chance Rescue. Raised to depend only on himself, Jared tried marriage, but the end of the relationship renewed his belief that he was meant to be a loner. Now a desperate plea from his ex-wife puts Jared in the unique position of using the skills she despised to rescue her missing daughter. The case brings Jared face-to-face with Mia Ryker, the only agent ever fired from LCR - for playing too far outside the box. Now Mia's back, and as a team, they're as compatible as fuel and fire. Their search for the innocent child takes them to places neither have been before - to the edge of danger and to the edge of their hearts.Don't miss the other pulse-pounding novels in the Last Chance Rescue series, Rescue Me, Return To Me, Run To Me, No Chance, Second Chance, Last Chance, Sweet Justice, and Sweet Revenge, or the steamy southern suspense of the Wildefire series by Christy's alter-ego Ella Grace which begins with Midnight Secrets.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
10-10-2013
ISBN13:
9780755398058
Vægt:
270 g
Dybde:
67 mm
Bredde:
131 mm
Højde:
199 mm
Nummer i serien:
Book 9
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The ninth novel in the sexy, thrilling Last Chance Rescue series from the New York Times bestselling author of the Grey Justice series.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO081