Striking Distance: I-Team 6 (A series of sexy, thrilling, unputdownable adventure)

af

indgår i serie I team


Striking Distance: I-Team 6 (A series of sexy, thrilling, unputdownable adventure)
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid Mangler, normalt 2-7 uger
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
02-04-2015
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
384
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Fans of Suzanne Brockmann, Maya Banks, Christy Reece, Julie Ann Walker and Cindy Gerard will adore Pamela Clare's expertly plotted romantic suspense series, which sets the pages alight with sizzling chemistry. For tension, thrills, romance and passion take a spin with the I-Team.TV reporter Laura Nilsson spent eighteen months in an Al-Qaeda compound after being kidnapped live on air. Two years later, she's still wondering why. No mission in Javier Corbray's career as a Navy SEAL affected him the way Laura's rescue did. And he wants her more than he's ever wanted anyone. As Laura and Javier's passion ignites, so does Laura's need to discover the mystery of her past. Especially when she learns that her abduction was not random - and that she's still a target for a killer with an impenetrable motive. Now Javier will have to rely on his skills to keep the woman he loves from being struck down before she dares uncover the truth...Sexy. Thrilling. Unputdownable. Take a wildly romantic ride with Pamela Clare's I-Team: Extreme Exposure, Hard Evidence, Unlawful Contact, Naked Edge, Breaking Point, Striking Distance, Seduction Game.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
02-04-2015
ISBN13:
9781472223180
Vægt:
280 g
Dybde:
24 mm
Bredde:
131 mm
Højde:
197 mm
Nummer i serien:
6
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The sixth sensational novel of thrilling romance from Pamela Clare and her electrifying I-Team.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO081