Soulmates

- Bourne, H: Soulmates

af


Soulmates
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 4-6 hverdage
  • Forventet levering 21-04-2020
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
544
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Fans of Louise Rennison, Sophie McKenzie and Cassandra Clare will love this highly commercial new novel which is poised to take the YA market by storm. After a chance meeting at a local band night, Poppy and Noah find themselves swept up in a whirlwind romance unlike anything they've ever experienced before. But is there such a thing as a happy ending? Ages: 14+

Andre udgaver:

E-bog, ePub
E-bog, PDF

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
01-09-2013
ISBN13:
9781409557500
Vægt:
445 g
Dybde:
43 mm
Bredde:
128 mm
Højde:
198 mm
Format:
Paperback
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO030