Spar 20% på alle engelske bøger med koden "ANGLOJUL"

Shade Me af Jennifer Brown

Shade Me (Shade Me)

(E-bog, ePub)

Kunder (0 anmeldelser)

Beskrivelse: The first book in bestselling author Jennifer Browns thrilling suspense series for fans of Sara Shepards Pretty Little Liars, Shade Me is about a unique girl who bec... Læs mere

The first book in bestselling author Jennifer Browns thrilling suspense series for fans of Sara Shepards Pretty Little Liars, Shade Me is about a uniq... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9780062324450
Sideantal:
448
Udgivet:
19-01-2016
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste

Andre udgaver:

(Bog, paperback), Engelsk
kr. 84,95
(Bog, hardback), Engelsk
kr. 169,95
kr. 99,95



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
The first book in bestselling author Jennifer Browns thrilling suspense series for fans of Sara Shepards Pretty Little Liars, Shade Me is about a unique girl who becomes entangled in a mysterious crime and lured into a sexy but dangerous relationship with a boy who may be a suspect.Nikki Kill has always been an outsider. Born with rare synesthesia, she sees the world differently. In Nikkis eyes, happiness is pink, sadness is a mixture of brown and green, and lies are gray.To Nikki, Peyton Hollis, the ultrarich it-girl at school, was seemingly untouchable. That is, until Peyton is violently attacked and the only phone number the hospital finds in Peytons cell is Nikkis. Suddenly Nikki is pulled into Peytons glittering, fast-paced world as she tries to unravel an unfolding conspiracy.As Nikki gets closer to the dark truthand to Peytons gorgeous older brotherthe only thing she can be sure of is death is a deep, pulsing crimson.

Kundernes boganmeldelser af Shade Me (Shade Me)


Der er ingen anmeldelser af Shade Me (Shade Me)

for at skrive en anmeldelse.

Se også:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.