Serendipity: Serendipity Book 1

- Book 1

af

indgår i serie Serendipity


Serendipity: Serendipity Book 1
Du sparer Spar kr. 14,27 med Saxo Premium
  • Leveringstid Mangler, normalt 2-7 uger
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
11-04-2013
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
304
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

The New York Times bestselling author of the Dare to Love series welcomes you to Serendipity, where love, fate and fortune intertwine... Fans of Bella Andre, Rachel Gibson, Julie James and Jill Shalvis, will fall head over heels with Carly Phillips' special town and her unforgettable characters.When her life falls apart, Faith Harrington returns to Serendipity - but not everyone is ready to forget the scandal her family brought to the town. Ethan Barron, no stranger to scandal himself, never imagined he'd again come face-to-face with Faith - the princess he once kissed senseless. When he hires her to redecorate her childhood home, Faith is sure that getting involved with the town's notorious bad boy will lead only to trouble. But her heart has other ideas. And so do the townspeople of Serendipity...Return to Serendipity for more sexy romance with the other books in the series, Destiny, Karma, Fated, Perfect Fit, Perfect Fling and Perfect Together.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
11-04-2013
ISBN13:
9781472204936
Vægt:
223 g
Dybde:
21 mm
Bredde:
137 mm
Højde:
197 mm
Nummer i serien:
Book 1
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The first book in New York Times bestselling author Carly Phillips' Serendipity series, filled with sexy, emotional romance.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO081