Spar 20% på alle engelske bøger med koden "ANGLOJUL"

Sacrifice af Hanna Winter

Sacrifice

- A Chilling Psychological Thriller

(E-bog, ePub)

Kunder (0 anmeldelser)

Beskrivelse: THE INTERNATIONAL BESTSELLER FOR FANS OF NICCI FRENCH, SOPHIE HANNAH AND KARIN SLAUGHTER. He must hunt her down. Kill her. Destroy her . . .In her very first case, c... Læs mere

THE INTERNATIONAL BESTSELLER FOR FANS OF NICCI FRENCH, SOPHIE HANNAH AND KARIN SLAUGHTER. He must hunt her down. Kill her. Destroy her . . .In her ver... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781786580030
Sideantal:
288
Udgivet:
30-06-2016
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste

Andre udgaver:

kr. 14,95

kr. 4,95

Prisen er gældende for medlemmer af Saxo Premium. Prøv de første 14 dage gratis (herefter 99 kr. hver måned). Læs mere om vores forskellige typer medlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om medlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding
Fri streaming af 20.000+ e- og lydbøger



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
THE INTERNATIONAL BESTSELLER FOR FANS OF NICCI FRENCH, SOPHIE HANNAH AND KARIN SLAUGHTER. He must hunt her down. Kill her. Destroy her . . .In her very first case, criminal psychologist Lena Peters is confronted with a killer on a murderous vendetta. And though she is unaware, Lena will play a prominent role in his deadly mission, because Lena knows what makes killers tick - she also knows all about obsession, for she has been close to the edge herself. For now she is the hunter, but soon she will become the hunted.THE CHILLING FIRST NOVEL IN THE LENA PETERS SERIES FROM AN EXCITING VOICE IN CRIME FICTION.

Kundernes boganmeldelser af Sacrifice


Der er ingen anmeldelser af Sacrifice

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Se også:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.