Udvidet returret til 31. januar 2017

Du er her:
Sacrifice af Hanna Winter

Sacrifice

- A Chilling Psychological Thriller

(E-bog, ePub)

Beskrivelse: THE INTERNATIONAL BESTSELLER FOR FANS OF NICCI FRENCH, SOPHIE HANNAH AND KARIN SLAUGHTER. He must hunt her down. Kill her. Destroy her . . .In her very first case, c... Læs mere

THE INTERNATIONAL BESTSELLER FOR FANS OF NICCI FRENCH, SOPHIE HANNAH AND KARIN SLAUGHTER. He must hunt her down. Kill her. Destroy her . . .In her ver... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781786580030
Sideantal:
288
Udgivet:
30-06-2016
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste
kr. 34,95

kr. 14,95

Du tilmelder dig Saxo Plusmedlemskab til 69 kr. hver måned. Se hvordan du sparer tre måneders Plusmedlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om Plusmedlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
THE INTERNATIONAL BESTSELLER FOR FANS OF NICCI FRENCH, SOPHIE HANNAH AND KARIN SLAUGHTER. He must hunt her down. Kill her. Destroy her . . .In her very first case, criminal psychologist Lena Peters is confronted with a killer on a murderous vendetta. And though she is unaware, Lena will play a prominent role in his deadly mission, because Lena knows what makes killers tick - she also knows all about obsession, for she has been close to the edge herself. For now she is the hunter, but soon she will become the hunted.THE CHILLING FIRST NOVEL IN THE LENA PETERS SERIES FROM AN EXCITING VOICE IN CRIME FICTION.

Kundernes boganmeldelser af Sacrifice


Der er ingen anmeldelser af Sacrifice

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Se også: