Reunion Pass: Eternity Springs 11

- A heartwarming, uplifting, feel-good romance series

af

indgår i serie Eternity Springs


Reunion Pass: Eternity Springs 11
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid Mangler, normalt 2-7 uger
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
05-04-2016
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
384
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

If you love Robyn Carr's Virgin River, don't miss Emily March's warm, uplifting Eternity Springs series!Reunion Pass is the emotionally compelling eleventh novel in New York Times bestselling author Emily March's warm and uplifting romance series about a small town with a big heart. For fans of Debbie Macomber, Holly Martin and Sheryl Woods.Six years ago, Chase Timberlake bought an engagement ring for his high school sweetheart Lori Reese. Then ... life happened and their happily ever after never came to pass.When Chase's jet-setting life takes a tragic turn, he returns to Eternity Springs a damaged man. But long summer days spent with Lori rekindles the love that never died and Chase dares to dream of a future he'd thought lost. But Lori can't help but wonder whether this high-flying man really wants a small-town girl with roots sunk deep into the Colorado Rockies. Can she and Chase turn back the hands of time and pick up where they left off - and give forever a chance?Escape to Eternity Springs, a little piece of heaven in the Colorado Rockies, with the other books in the series, Hummingbird Lake, Heartache Falls, Mistletoe Mine, Lover's Leap, Nightingale Way, Reflection Point, Miracle Road, Dreamweaver Trail, Teardrop Lane, Heartsong Cottage, Reunion Pass, Christmas In Eternity Springs.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
05-04-2016
ISBN13:
9781472231130
Vægt:
230 g
Dybde:
22 mm
Bredde:
131 mm
Højde:
197 mm
Nummer i serien:
11
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The emotionally compelling eleventh novel in New York Times bestselling author Emily March's warm and uplifting romance series about a small town with a big heart.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO081