Rescue Me: Last Chance Rescue Book 1

af

indgår i serie Last Chance Rescue


Rescue Me: Last Chance Rescue Book 1
Du sparer Spar kr. 13,10 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 5-7 hverdage
  • Forventet levering 19-05-2021
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele. Du kan prøve medlemskabet gratis de første 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om medlemskaber og Shopping-fordele her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
03-01-2013
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
384
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

For fans of Maya Banks, Nina Bruhns, Pamela Clare and Julie Ann Walker. The first novel in New York Times bestselling author Christy Reece's addictive Last Chance Rescue series of sexy suspense and thrilling adventure.A covert operative of Last Chance Rescue Enterprises, Eden St. Claire has made secrets her life's work. Seven years ago, her life was almost destroyed. Now Eden conceals any hint of vulnerability beneath an unbreakable shell of strength and beauty. That is, until the daring rescue of an innocent girl leads Eden to Jordan Montgomery.Jordan has been looking for Eden, but he doesn't recognise the girl he knew in the dazzling woman before him. As the two join forces to bring down a ruthless international abduction network, Eden must decide if Jordan's love will be enough to rescue her from the demons of her past...Don't miss the other pulse-pounding novels in the Last Chance Rescue series, Return To Me, Run To Me, No Chance, Second Chance, Last Chance, Sweet Justice, Sweet Revenge, and Sweet Reward, or the steamy southern suspense of the Wildefire series by Christy's alter-ego Ella Grace which begins with Midnight Secrets.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
03-01-2013
ISBN13:
9780755397891
Vægt:
300 g
Dybde:
26 mm
Bredde:
130 mm
Højde:
196 mm
Nummer i serien:
Book 1
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The first novel in the sexy, thrilling Last Chance Rescue series from the New York Times bestselling author of the Grey Justice series.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080