Release Me: Stark Series Book 1

af

indgår i serie Stark


Release Me: Stark Series Book 1
Du sparer Spar kr. 20,00 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 4-7 hverdage (Sendes fra fjernlager)
  • Forventet levering 03-02-2022
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele.
Du kan prøve medlemskabet gratis i 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
31-01-2013
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
352

Send som gave

Skal vi pakke ind og sende som gave til en, du holder af? Vælg gaveindpakning i kurven. Læs mere
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

The first in an irresistible, erotic, emotionally charged romance series for fans of Fifty Shades of Grey and Bared To You of a powerful man who's never heard 'no', a fiery woman who says 'yes' on her own terms and an unforgettable indecent proposal...He was the one man I couldn't avoid. And the one man I couldn't resist. Damien Stark could have his way with any woman. He was sexy, confident, and commanding: anything he wanted, he got. And what he wanted was me.Our attraction was unmistakable, almost beyond control, but as much as I ached to be his, I feared the pressures of his demands. Submitting to Damien meant I had to bare the darkest truth about my past - and risk breaking us apart.But Damien was haunted, too. And as our passion came to obsess us both, his secrets threatened to destroy him - and us - for ever.Spellbinding romance. Electrifying passion. Why not indulge in J. Kenner...Discover the whole story of Damien and Nikki's epic romance in J. Kenner's hot and addictive bestselling Stark series: Release Me, Claim Me, Complete Me, Take Me, Have Me, Play My Game, Seduce Me, Unwrap Me, Deepest Kiss, Entice Me and Anchor Me.

Andre udgaver:

Bog, paperback, brugt

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
31-01-2013
ISBN13:
9781472206053
Vægt:
280 g
Dybde:
24 mm
Bredde:
128 mm
Højde:
196 mm
Nummer i serien:
Book 1
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The first in an irresistible, erotic, emotionally charged romance series for fans of Fifty Shades of Grey and Bared To You, readers will be mesmerised by intensely passionate story of magnetic Damien Stark and Nikki Fairchild - woman who fascinates him and to whom he makes a very indecent proposal...

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080