Streaming af e- og lydbøger Stream e- og lydbøger Prøv gratis

Red 1-2-3

af

Du sparer 46% fra forlagets pris
Red 1-2-3
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
  1. Beskrivelse

    Not all fairytales have a happy ending... A gripping psychological thriller that you won't be able to put down. Perfect for fans of The Girl Before and I See You. 'You do not know me, but I know you. I have decided to call you: Red One. Red Two. Red Three. I know each of you is lost in the woods. And just like the little girl in the fairy tale, you have been selected to die...' Karen, Sarah and Jordan have nothing in common aside from their hair colour. Red. To the man who has been watching their every move for months, this is enough. Their lives are now in his hands, their stories will only end when he chooses to reveal himself, unless they can find him first...

    Andre udgaver:

    Bog, paperback
    Bog, hardback
    Lydbog, CD

  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    30-01-2014
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781781859452
    Sidetal:
    384
    Forlag:
    Head of Zeus
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser

    Kundernes boganmeldelser af Red 1-2-3

  4. DRM Beskyttelse
    DRM Beskyttelse

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om