Prince Charles

af

Du sparer 21% fra forlagets pris Du sparer 33% fra forlagets pris
Prince Charles
  • Forlagets pris kr. 459,95
  • Leveringstid 4-6 hverdage
  • Forventet levering 04-06-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
  1. Beskrivelse

    From the New York Times bestselling author of Elizabeth the Queen comes the first major biography of Prince Charles in more than twenty years—perfect for fans of The Crown.

    Sally Bedell Smith returns once again to the British royal family to give us a new look at Prince Char... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    04-04-2017
    Leveringstid:
    4-6 hverdage
    Bedømmelse:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    04-04-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9780307934215
    Vægt:
    386
    Højde:
    41
    Bredde:
    130
    Forlag:
    Random House
    Mærkat:
    Lydbog, CD
    Målgruppe:
    For adult education
    Format:
    CD
    Udgave:
    Unabridged
    • Bibliotekernes beskrivelse

      The best-selling author of Elizabeth the Queen presents a revelatory portrait of the crown royal that offers new insights into his lonely childhood, intellectual quests, entrepreneurial pursuits and marriages. Simultaneous.

  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.