PJ Masks: Super Sticker Scene Book

af

indgår i serie Pj Masks


PJ Masks: Super Sticker Scene Book
Du sparer Spar kr. 10,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 5-9 hverdage
  • Forventet levering 14-04-2020
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
16
Målgruppe:
From 3 to 5 years
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Night falls in the city - can you help the PJ Masks puzzle their way out of trouble? With super-cool super-shiny stickers and lots of amazing new series 2 content, this book is perfect for fans of PJ Masks everywhere. It's time to be a hero!PJ Masks are on their way, into the night to save the day! By day, they are Connor, Greg and Amaya, but by night they are Catboy, Gekko and Owlette, the PJ Masks. Colour, stick and play in this interactive sticker book featuring everyone's favourite nocturnal heroes, their super-cool vehicles and of course those pesky villains, Romeo, Luna Girl and Night Ninja. With over 125 stickers - including amazing super-shiny foil stickers! - there are hours of PJ Masks fun to be had!Also available: PJ Masks: Big Birthday Cake Rescue and PJ Masks: Power of Three sticker book, PJ Masks: Save the Day Early Reader PJ Masks (c) Frog Box / Entertainment One UK Limited / Walt Disney EMEA Productions Limited 2014

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
11-07-2019
ISBN13:
9781526381934
Vægt:
158 g
Dybde:
3 mm
Bredde:
210 mm
Højde:
276 mm
Målgruppe:
From 3 to 5 years
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse Night falls in the city - can you help the PJ Masks puzzle their way out of trouble? With super-cool super-shiny stickers and lots of amazing new series 2 content, this book is perfect for fans of PJ Masks everywhere. It's time to be a hero!

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO030