One Last Bullet

af


One Last Bullet
Du sparer Spar kr. 33,50 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 5-8 hverdage
  • Forventet levering 26-05-2021
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele. Du kan prøve medlemskabet gratis de første 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om medlemskaber og Shopping-fordele her.
Format:
Bog, hardback
Udgivelsesdato:
01-03-2021
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
314
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

There comes a time when every man must face his demons.

After the gripping and traumatic events in San Francisco, Adrian feels his time as a hitman is coming to an end. But before he can put this life behind him, he must close the one door that has always stood open.



Wilson Trent. A powerful crime lord deemed untouchable by both sides of the law, and the man responsible for the death of Adrian's family.



Despite the concerns of his friend and confidant, Josh Winters, Adrian embarks on a crusade of violence in his quest for closure. But his increasingly reckless behaviour makes Josh question whether this is really about burying the past, or if it's simply because he no longer wants a future.



A gripping, action-packed thriller with an emotionally charged storyline that will leave you questioning your own moral compass long after you've finished reading. Perfect for fans of Robert Ludlum's Jason Bourne or Lee Child's Jack Reacher, this is a truly unmissable and uncompromising thriller!

Andre udgaver:

Bog, hæftet

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
01-03-2021
ISBN13:
9781914191107
Vægt:
617 g
Dybde:
22 mm
Bredde:
152 mm
Højde:
229 mm
Forlag:
James P. Sumner
Format:
Hardback
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO081