Nine Kinds Of Naughty: Art of Passion 3

af

indgår i serie Art of Passion


Nine Kinds Of Naughty: Art of Passion 3
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 5-9 hverdage
  • Forventet levering 11-03-2021
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
07-02-2017
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
384
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Utterly enchanting, emotionally powerful and heart-stoppingly sexy - lose yourself in this Jeanette Grey romance. Nine Kinds of Naughty is perfect for fans of Christina Lauren, Jodi Ellen Malpas and Maya Banks.Lexie Bellamy knows just how to handle a boardroom. Relationships however are a minefield that in her experience always blow up. Her brother Rylan is back at the helm of Bellamy International, and the two of them have taken the company to new heights. When an acquisition opportunity arises in Spain, Lexie takes it upon herself to go and handle the negotiations in person. She knows she can do this - as long as she doesn't let her assistant Dane distract her. The last thing Dane Huntley wants is an extended business trip. While he's ruthless at his job, work is Monday to Friday and the weekend is for other - tastier - pursuits. But the chance to spend uninterrupted time with his beautiful, fierce boss is just too tempting to resist. The sexual attraction between them is undeniable, but Lexie's kept her distance. Dane's allowed her that distance, but the heat is getting harder and harder to resist.Totally captivated by Jeanette Grey's intoxicating romance? Don't miss Kate and Rylan's story in Seven Nights To Surrender and the sequel, Eight Ways To Ecstasy, as well as her other intensely emotional and sexy romances: When The Stars Align and Confessions In The Dark.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
07-02-2017
ISBN13:
9781472228567
Vægt:
264 g
Dybde:
23 mm
Bredde:
130 mm
Højde:
198 mm
Nummer i serien:
3
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse Jeanette Grey is back with another spellbindingly sexy contemporary erotic romance.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO080