Du sparer 48% fra forlagets pris
My Unscripted Life

My Unscripted Life

af

  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
  • E-bog, ePub (kr. 209,95)
    1. Beskrivelse

      Perfect for fans of Jennifer E. Smith andHuntley Fitzpatrick,you'll love thisfunny and sweet contemporary romance about a Southern girl ready for a ho-hum summer until she meets the boy of her dreams who happens to be an international pop star.Sometimes love stories go off script.Anot... Læs mere

      Udgivelsesdato:
      11-10-2016
      Leveringstid:
      Straks (sendes på e-mail)
      Rating:
      (0)
    2. Yderligere info
      Udgivelsesdato:
      11-10-2016
      Sprog:
      Engelsk
      ISBN13:
      9780553498035
      Sidetal:
      288
      Mærkat:
      E-bog, ePub
      Format:
      ePub
    3. Anmeldelser
      Log ind for at skrive en anmeldelse.
    4. DRM Beskyttelse
      • Tablet
      • E-bogs læser
      • Smartphone

      OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger Læs mere om Saxo Premium her..

    Andre bøger af

    Meant To Be
    Meant to Be
    The Trouble with Destiny
    Meant to Be
    Being Sloane Jacobs
    Trouble with Destiny

    Fandt du ikke hvad du søgte?

    Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.