Udvidet returret til 31. januar 2017

Du er her:
Marriage Lie af Kimberly Belle

Marriage Lie

(E-bog, ePub)

Beskrivelse: A chillingly unsettling psychological thriller, perfect for fans of Paula Hawkins, Liane Moriarty , Shari Lapena and Clare Macintosh. Are you ready to question if ev... Læs mere

A chillingly unsettling psychological thriller, perfect for fans of Paula Hawkins, Liane Moriarty , Shari Lapena and Clare Macintosh. Are you ready to... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781474056687
Udgivet:
29-12-2016
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste
Forventes udgivet
29-12-2016
kr. 39,95

kr. 24,95

Du tilmelder dig Saxo Plusmedlemskab til 69 kr. hver måned. Se hvordan du sparer tre måneders Plusmedlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om Plusmedlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
A chillingly unsettling psychological thriller, perfect for fans of Paula Hawkins, Liane Moriarty , Shari Lapena and Clare Macintosh. Are you ready to question if everything in your life is really as it seems...She thought they had a perfect marriage....When a plane crashes, Iris Griffiths watches the news unfold with horror...and then relief. Her beloved husband Will had just flown out from the same airport, but he was on a different flight.So why is his name on the list of victims? Surely there's some mistake - her husband would never lie to her. Would he? But wading deeper into the truth of her husband's deception, Iris begins to think the unthinkable.Maybe she's glad that he's dead...

Kundernes boganmeldelser af Marriage Lie


Der er ingen anmeldelser af Marriage Lie

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Se også: