Lover's Leap: Eternity Springs Book 4

- A heartwarming, uplifting, feel-good romance series

af

indgår i serie Eternity Springs


Lover's Leap: Eternity Springs Book 4
Du sparer Spar kr. 5,00 med Shopping-fordele
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele. Du kan prøve medlemskabet gratis de første 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om medlemskaber og Shopping-fordele her.
Format:
E-bog, ePub
Udgivelsesdato:
11-04-2013
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
271
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

If you love Robyn Carr's Virgin River, don't miss Emily March's warm, uplifting Eternity Springs series!Lover's Leap is the captivating fourth novel in New York Times bestselling author Emily March's warm and uplifting romance series about a small town with a big heart. For fans of Debbie Macomber, Holly Martin and Sheryl Woods.Twenty years ago the town bad boy, Cam Murphy, left Eternity Springs in handcuffs, riding in the back of a sheriff's van...and breaking young Sarah Reese's heart. The defiant teenager vowed never to return. In Australia, Cam makes a new beginning. He builds a successful business and suffers few regrets until Sarah - and their daughter - walk into his life, and then immediately run away. Realising it's time to right yesterday's wrongs, he follows Sarah home to Colorado - and turns her world upside down. Cam wants to know his daughter. He needs to prove to Sarah, the town, and himself that he's changed. Will the residents of Eternity Springs offer forgiveness - and will Sarah have the courage to trust this man who is asking for a second chance?Escape to Eternity Springs, a little piece of heaven in the Colorado Rockies, with the other books in the series, Hummingbird Lake, Heartache Falls, Mistletoe Mine, Lover's Leap, Nightingale Way, Reflection Point, Miracle Road, Dreamweaver Trail, Teardrop Lane, Heartsong Cottage, Reunion Pass, Christmas In Eternity Springs.

Andre udgaver:

Bog, paperback

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
11-04-2013
ISBN13:
9781472201980
Forlag:
Headline
Format:
ePub
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080