Love Is A Journey

- A perfect Valentine's Day treat

af


Love Is A Journey
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 5-9 hverdage
  • Forventet levering 22-04-2020
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
14-07-2016
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
272
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Love Is A Journey is the perfect Valentine's Day treat from Adele Parks, No. 1 Sunday Times bestselling author of Lies, Lies, Lies.Adele draws together some of her most popular short stories in this collection that will delight existing and new fans alike! Perfect for fans of Jojo Moyes, Rosie Walsh and Josie Silver.Praise for Adele Parks:'SWEET, SHARP AND SIMPLY UNFORGETTABLE' LISA JEWELL'A WONDERFUL EXPLORATION OF LOVE' KATIE FFORDE'ADELE PARKS IS A DEFT OBSERVER OF HUMAN NATURE' KATHLEEN TESSAROWhether it's finding the elusive 'one'...Falling in love where you least expect it...Starting over when your love life throws you a curve ball...Or living the happy ever after you've always dreamed about...Love is a journey...and it's well worth the ride.Love Is A Journey brings together the ebook collections, Finding The One, New Beginnings, Happy Endings and Love Is Complicated. Also includes a brand new short story, exclusive to this collection, as well as a preview of Adele's compelling domestic noir, The Stranger In My Home.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
14-07-2016
ISBN13:
9781472240514
Vægt:
190 g
Dybde:
17 mm
Bredde:
132 mm
Højde:
199 mm
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse Love Is A Journey is an enthralling short story collection about the changing face of love from Adele Parks, No. 1 Sunday Times bestselling author of Lies, Lies, Lies.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO032