Little Bakery of Hopes and Dreams

af


Little Bakery of Hopes and Dreams
Du sparer Spar kr. 10,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
  • Fri fragt
  • Stream 50.000 e- og lydbøger
Format:
E-bog, ePub
Udgivelsesdato:
08-11-2019
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
400
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

'One of my favourite Christmas books for 2019... this one was pure magic!' Rachel's Random ReadsThe most magical time of the year...The most magical time of the year...Josie Donnelly spends most years pretending that Christmas doesn't even happen! So, she hopes that the sleepy village of Sunnycombe will be the perfect place to escape the festivities...Or so she thought! Spending time with (far too handsome) bakery owner Callan Stewart and his young daughter, Mia, makes her long for the family Christmas she's missed out on.Could the little bakery on the hill be her own recipe for a happy ever after this year...?Perfect for fans of Caroline Roberts, Cathy Bramley and Heidi Swain.Praise for The Little Bakery of Hopes and Dreams:'I loved every second of this book...pure magic!' Rachel's Random Reads'Gives me all those warm and fuzzy feelings' Wildflower Books'A great book to curl up with on a cold wintery day' Roberta Reads'Definitely give this book a read!' Being Unique Books

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
08-11-2019
ISBN13:
9780008336141
Format:
ePub

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.