Udvidet returret til 31. januar 2017

Bog, paperback Lie with Me af Sabine Durrant

Lie with Me

(Bog, paperback)

The truth is, we all tell lies... the dazzling, must-read suspense novel for fans of I Let You Go, Disclaimer and In a Dark, Dark Wood.

The truth is, we all tell lies... the dazzling, must-read suspense novel for fans of I Let You Go, Disclaimer and In a Dark, Dark Wood.

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781473608320
Sideantal:
304
Udgivet:
29-12-2016
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste

 
kr. 109,95
Forventes udgivet
29-12-2016
Leveringstid
Kan forudbestilles
Leveres senest
10-01-2017
-21%
Levering inden jul desværre ikke mulig.
Giv som e-bog i stedet

kr. 86,46
Fragt
kr. 29,95

kr. 69,95
Fri fragt

Du tilmelder dig Saxo Plusmedlemskab til 69 kr. hver måned. Se hvordan du sparer tre måneders Plusmedlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om Plusmedlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding


Forlagets beskrivelse
The truth is, we all tell lies... the dazzling, must-read suspense novel for fans of I Let You Go, Disclaimer and In a Dark, Dark Wood.
Bibliotekernes beskrivelse
Twisty, tense, impossible to put down psychological suspense for fans of I Let You Go and The Widow. 'I loved every page' Clare Mackintosh A few little lies never hurt anyone. Right? Wrong. Paul has a plan. He has a vision of a better future, and he's going to make it happen. If it means hiding or exaggerating a few things here and there, no harm done. But when he charms his way on to a family holiday...And finds himself trapped among tensions and emotions he doesn't understand...By the time he starts to realise that however painful the truth is, it's the lies that cause the real damage...Well, by then, it might just be too late.

Kundernes boganmeldelser af Lie with Me

Anmeld bogen og vær med i konkurrencen om gavekort – læs mere her.

Der er ingen anmeldelser af Lie with Me

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Bogens kategori: