Saxo Premium fylder 1 år. Skal du være medlem? Saxo Premium fylder 1 år Prøv gratis
Du sparer 38%
League of Rogues: Books 1-3
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
E-bog, ePub (kr. 39,95) (kr. 64,95)
  1. Beskrivelse

    Fans of Julia Quinn's Bridgerton series and Johanna Lindsey Malory series will love this wild and adventurous Regency romance series full of passion and intrigue!Wicked Designs- The League of Rogues Book 1A feisty young debutante is kidnapped by a brooding duke with bewitching green eyes and his league of roguish friends in revenge for her uncle's financial scheming against the duke. His Wicked Seduction- The League of Rogues Book 2A young woman embraces the Christmas spirit and decides once and for all to seduce the man she's loved all her life, her brother's best friend, an infamous member of the League of Rogues.Her Wicked Proposal- The League of Rogues Book 3An heiress desperate to escape fortune hunters after her father's death, proposes to the one man she can trust, the recently blinded golden boy of the ton, and a member of the League of Rogues.

  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    07-11-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781947206069
    Sidetal:
    1115
    Forlag:
    Publishdrive
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
  4. DRM Beskyttelse
    DRM Beskyttelse

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om