Du er her:
League of Rogues: Books 1-3 af Author

League of Rogues: Books 1-3 (The League of Rogues Box Set Books 1 3)

(E-bog, ePub)

Kunder (0 anmeldelser)

Beskrivelse: Fans of Julia Quinn's Bridgerton series and Johanna Lindsey Malory series will love this wild and adventurous Regency romance series full of passion and intrigue!Wic... Læs mere

Fans of Julia Quinn's Bridgerton series and Johanna Lindsey Malory series will love this wild and adventurous Regency romance series full of passion a... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781947206069
Sideantal:
1115
Udgivet:
07-11-2017
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste
 
kr. 64,95
-8%
kr. 59,75

kr. 39,95

Du tilmelder dig Saxo Premium medlemskab til 99 kr. hver måned - Prøv 14 dage gratis (gælder nye medlemmer). Læs mere om vores forskellige typer medlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om medlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
Fans of Julia Quinn's Bridgerton series and Johanna Lindsey Malory series will love this wild and adventurous Regency romance series full of passion and intrigue!Wicked Designs- The League of Rogues Book 1A feisty young debutante is kidnapped by a brooding duke with bewitching green eyes and his league of roguish friends in revenge for her uncle's financial scheming against the duke. His Wicked Seduction- The League of Rogues Book 2A young woman embraces the Christmas spirit and decides once and for all to seduce the man she's loved all her life, her brother's best friend, an infamous member of the League of Rogues.Her Wicked Proposal- The League of Rogues Book 3An heiress desperate to escape fortune hunters after her father's death, proposes to the one man she can trust, the recently blinded golden boy of the ton, and a member of the League of Rogues.

Kundernes boganmeldelser af League of Rogues: Books 1-3 (The League of Rogues Box Set Books 1 3)


Der er ingen anmeldelser af League of Rogues: Books 1-3 (The League of Rogues Box Set Books 1 3)

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Se også:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.