Bog, paperback Instacrush! af Scholastic

Instacrush!

(Bog, paperback)

Kunder (0 anmeldelser)

From the genius girl who everyone wants to be their bestie to the sweet guy who would be a dream to meet, readers will love this hashtag-fun approach to their favourite celebrity crushes in a cool new square format full-colour gift book - perfect for fans of Instagram, celebrities and... Læs mere

From the genius girl who everyone wants to be their bestie to the sweet guy who would be a dream to meet, readers will love this hashtag-fun approach ... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781407173696
Sideantal:
96
Udgivet:
05-01-2017
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste

Leveringstid
Opgivet af forlaget

Prisen er gældende for medlemmer af Saxo Premium. Prøv de første 14 dage gratis (herefter 99 kr. hver måned). Læs mere om vores forskellige typer medlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om medlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding
Fri streaming af 20.000+ e- og lydbøger


Forlagets beskrivelse
From the genius girl who everyone wants to be their bestie to the sweet guy who would be a dream to meet, readers will love this hashtag-fun approach to their favourite celebrity crushes in a cool new square format full-colour gift book - perfect for fans of Instagram, celebrities and celebrities who love Instagram.

Kundernes boganmeldelser af Instacrush!

Anmeld bogen og vær med i konkurrencen om gavekort – læs mere her.

Der er ingen anmeldelser af Instacrush!

for at skrive en anmeldelse.

Bogens kategori:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.