Fri fragt på alle bøger slutter kl. 23.59 - køb i dag

Bog, paperback Instacrush! af Scholastic

Instacrush!

(Bog, paperback)

From the genius girl who everyone wants to be their bestie to the sweet guy who would be a dream to meet, readers will love this hashtag-fun approach to their favourite celebrity crushes in a cool new square format full-colour gift book - perfect for fans of Instagram, celebrities and... Læs mere

From the genius girl who everyone wants to be their bestie to the sweet guy who would be a dream to meet, readers will love this hashtag-fun approach ... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781407173696
Sideantal:
96
Udgivet:
05-01-2017
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste

Forventes udgivet
05-01-2017
Leveringstid
Opgivet af forlaget

Du tilmelder dig Saxo Plusmedlemskab til 69 kr. hver måned. Se hvordan du sparer tre måneders Plusmedlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om Plusmedlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding


Forlagets beskrivelse
From the genius girl who everyone wants to be their bestie to the sweet guy who would be a dream to meet, readers will love this hashtag-fun approach to their favourite celebrity crushes in a cool new square format full-colour gift book - perfect for fans of Instagram, celebrities and celebrities who love Instagram.

Kundernes boganmeldelser af Instacrush!

Anmeld bogen og vær med i konkurrencen om gavekort – læs mere her.

Der er ingen anmeldelser af Instacrush!

for at skrive en anmeldelse.

Bogens kategori: