Stream e- og lydbøger Prøv gratis

If They Could See Me Now

af

Du sparer 20% fra forlagets pris
If They Could See Me Now
  • Leveringstid 2-4 hverdage
  • Forventet levering 25-05-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
Bog, paperback (kr. 79,95) (kr. 99,95)
  1. Beskrivelse

    Have you ever looked in the mirror and wondered exactly how the choices you've made have brought you here? Then the honest, warm and emotional debut novel from Denise Welch is for you.

    Udgivelsesdato:
    10-01-2017
    Leveringstid:
    2-4 hverdage
    Bedømmelse:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    10-01-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9780751562330
    Sidetal:
    368
    Vægt:
    280
    Højde:
    27
    Bredde:
    202
    Længde:
    130
    Mærkat:
    Bog, paperback
    Format:
    Paperback
    • Bibliotekernes beskrivelse

      'Absolutely loved it - thought-provoking and moving' - Susan Lewis'I loved it. A really cracking read' - Martina ColeDenise Welch's first novel is perfect for fans of Susan Lewis, Martina Cole, Amanda Prowse and Tracey Buchanan.They all think her life is perfectHarper is a beautiful woman, pampered by her attractive, wealthy husband, living in a gorgeous home. From the outside, everything looks wonderful. But they don't see what happens behind closed doorsHarper is fifty-three. Her perfect husband is a bully, who criticises her looks, her housekeeping and her parenting. Then a nasty anonymous letter makes her question everything she knows about her familyHarper has never had to strike out on her own. But she doesn't recognise the downtrodden woman looking back at her in the mirror. Can Harper Clarke find the strength to start her life all over again?

  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.

Andre bøger af

Starting Over
Pulling Myself Together
Pulling Myself Together
If They Could See Me Now
Pulling Myself Together
Starting Over
The Mother's Bond
The Mother's Bond

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.