Hold Back the Night

- A jaw-dropping crime thriller

af

indgår i serie A Billy Rucker Crime Thriller


Hold Back the Night
Du sparer Spar kr. 20,00 med Shopping-fordele
  • Leveringstid Kan forudbestilles
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele.
Du kan prøve medlemskabet gratis i 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
11-07-2022
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
300

Send som gave

Skal vi pakke ind og sende som gave til en, du holder af? Vælg gaveindpakning i kurven. Læs mere
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

'I found her... I found her twice.'It's the hottest summer since 1976 and a teenager, Lucy, has gone missing. Billy Rucker is asked to investigate. Luck seems to be on Billy's side. While working on another case in Camden Town, Billy is sure he catches a glimpse of her. All he need do is hang around the area and sooner or later she will turn up. Simple. But when Lucy does appear Billy's luck most definitely runs dry. At the centre of a murder investigation, he has only one way out...The second suspense-filled Billy Rucker is an unputdownable crime thriller, perfect for fans of Robert Bryndza, L.J. Ross and Mark Billingham.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
11-07-2022
ISBN13:
9781800328303
Bredde:
129 mm
Højde:
198 mm
Forlag:
Canelo
Nummer i serien:
2
Format:
Paperback
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Denne bog findes i disse kategorier

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO081