Hjælperen

- Af forfatteren til PARIA

af


Hjælperen
Du sparer Spar kr. 25,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
  • Fri fragt
  • Stream 60.000 e- og lydbøger
Format:
E-bog, ePub
Udgivelsesdato:
15-01-2020
Sprog:
Dansk
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

•Rasende tempofyldt og helt uforudsigelig, en fængslende thriller perfekt til fans af Lee Child og Harlan Coben • New York detektiven Callum Doyle står over for et nyt dilemma • ”En thriller med et fast greb i læseren med et twistet plot skrevet af en forfatter, der er værd at holde øje med.” –Peterborough Evening Telegraph En anonym person ringer og er villig til at give dig et fingerpeg, der vil hjælpe dig med at løse en række mord. Men der er en betingelse: du må ikke fortælle nogen om den hjælp, du får. Hvad gør du? Hvis du afslår tilbuddet, har du ikke noget at gå efter, og flere mennesker vil dø. Men hvis du accepterer og ikke tolker sporene korrekt, vil de stadig dø, og du vil have skjult oplysninger, der kunne have stoppet en morder. Den beslutning, du tager, vil få konsekvenser, som vil hjemsøge dig resten af dit liv. Tidligere udgivet PARIAFil størrelse: 924 KB

Andre udgaver:

Bog, indbundet

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
15-01-2020
ISBN13:
9788771162615
Forlag:
Forlaget Bazar
Format:
ePub
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO030