Bog, paperback Her Perfect Life af Sam Hepburn

Her Perfect Life

(Bog, paperback)

A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORS How far would you go to create the perfect life?

A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORS How far would you go to create the perfect li... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9780008209582
Udgivet:
23-02-2017
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste


Andre udgaver:

(E-bog, ePub), Engelsk
kr. 70,36
 
kr. 109,95
Leveringstid
2-5 hverdage
Leveres senest
03-03-2017
-10%

kr. 98,40
Fragt
kr. 29,95

kr. 79,95
Fri fragt

Du tilmelder dig Saxo Plusmedlemskab til 69 kr. hver måned. Se hvordan du sparer tre måneders Plusmedlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om Plusmedlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding


Forlagets beskrivelse
A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORS How far would you go to create the perfect life?
Bibliotekernes beskrivelse
A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORS How far would you go to create the perfect life? Gracie Dwyer has it all: the handsome husband, the adorable child, the beautiful home and the glittering career. The perfect life. Her new friend Juliet doesn't exactly fit in. She's a down-on-her-luck single parent with no money and not much hope. So just what is it that draws Gracie and Juliet together? And when the cracks start to appear in Gracie's perfect life, can both of them survive?

Kundernes boganmeldelser af Her Perfect Life

Anmeld bogen og vær med i konkurrencen om gavekort – læs mere her.

Der er ingen anmeldelser af Her Perfect Life

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Bogens kategori:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.