Spar min. 20% på alle bøger!køb her

Du sparer 20% fra forlagets pris Du sparer 35% fra forlagets pris
Her Perfect Life

Her Perfect Life

af

  • Forlagets pris kr. 99,95
  • Leveringstid 2-3 hverdage
  • Forventet levering 30-04-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
  • Bog, paperback (kr. 79,96)
    1. Beskrivelse

      A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORSHow far would you go to create the perfect life?

      Udgivelsesdato:
      23-02-2017
      Leveringstid:
      2-3 hverdage
      Rating:
      (0)
    2. Yderligere info
      Udgivelsesdato:
      23-02-2017
      Sprog:
      Engelsk
      ISBN13:
      9780008209582
      Vægt:
      280
      Højde:
      25
      Bredde:
      129
      Længde:
      198
      Mærkat:
      Bog, paperback
      Format:
      Paperback
      • Bibliotekernes beskrivelse

        A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORSHow far would you go to create the perfect life?Gracie Dwyer has it all: the handsome husband, the adorable child, the beautiful home and the glittering career. The perfect life.Her new friend Juliet doesn't exactly fit in. She's a down-on-her-luck single parent with no money and not much hope.So just what is it that draws Gracie and Juliet together? And when the cracks start to appear in Gracie's perfect life, can both of them survive?

    3. Anmeldelser
      Log ind for at skrive en anmeldelse.

    Andre bøger af

    Chasing the Dark
    Chasing the Dark
    If You Were Me
    Ponte en mi lugar/ If You Were Me
    Ponte en mi lugar
    Ponte en mi lugar / If You Were Me
    Gorse Stacks - 2000 Years of Quarrying and Waste Disposal in Chester
    Her Perfect Life: A gripping debut psychological thriller with a killer twist

    Fandt du ikke hvad du søgte?

    Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.