Spar 20% på alle engelske bøger med koden "ANGLOJUL"

Bog, paperback Her Perfect Life af Sam Hepburn

Her Perfect Life

- A Gripping Debut Psychological Thriller with a Killer Twist

(Bog, paperback)

Kunder (0 anmeldelser)

A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORSHow far would you go to create the perfect life?

A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORSHow far would you go to create the perfect life?

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9780008209582
Udgivet:
23-02-2017
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste


Andre udgaver:

(E-bog, ePub), Engelsk
kr. 44,95
Leveringstid
2-3 hverdage
Leveres senest
19-12-2017

kr. 99,95
Fragt
kr. 29,95

kr. 79,95
Fri fragt

Prisen er gældende for medlemmer af Saxo Premium. Prøv de første 14 dage gratis (herefter 99 kr. hver måned). Læs mere om vores forskellige typer medlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om medlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding
Fri streaming af 20.000+ e- og lydbøger


Forlagets beskrivelse
A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORSHow far would you go to create the perfect life?
Bibliotekernes beskrivelse
A brilliantly twisty psychological thriller for fans of I LET YOU GO and BEHIND CLOSED DOORSHow far would you go to create the perfect life?Gracie Dwyer has it all: the handsome husband, the adorable child, the beautiful home and the glittering career. The perfect life.Her new friend Juliet doesn't exactly fit in. She's a down-on-her-luck single parent with no money and not much hope.So just what is it that draws Gracie and Juliet together? And when the cracks start to appear in Gracie's perfect life, can both of them survive?

Kundernes boganmeldelser af Her Perfect Life

Anmeld bogen og vær med i konkurrencen om gavekort – læs mere her.

Der er ingen anmeldelser af Her Perfect Life

for at skrive en anmeldelse.

Bogens kategori:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.