Du er her:

1 - 10 ud af 15 emner
Antal
  • Side:
  • 1
  • 2

A Man Called Ove

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

The international phenomenon: quirky and bittersweet, heartbreaking yet outrageously funny. Perfect …

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 119,95
Læs mere
Pluspris
kr. 94,95

Early One Morning

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

What does it mean to save a life?

Se mere om bogen

kr. 169,95
Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 152,15
Læs mere
Pluspris
kr. 119,95

In a Dark, Dark Wood

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

Nora hasn't seen Clare for ten years. Not since Nora walked out of school one day and never went bac…

Se mere om bogen

kr. 169,95
Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 149,47
Læs mere
Pluspris
kr. 119,95

A Very Big House in the Country

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Another laugh-out-loud read from the author of What Would Mary Berry Do? Perfect for fans of Jenny C…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 99,95
Læs mere
Pluspris
kr. 79,95

The Kelly Sisters

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

Sunday Times bestseller Maureen Lee returns with this heart-warming tale of three sisters striking o…

Se mere om bogen

kr. 169,95
Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 149,60
Læs mere
Pluspris
kr. 119,95

Blue Moon

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

A fantastic new saga novel from bestselling author Pam Weaver, her first with Pan Macmillan.

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 89,95
Læs mere
Pluspris
kr. 69,95

Black Rabbit Hall

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

One golden family. One fateful summer. Four lives changed forever. Amber Alton knows that the hours …

Se mere om bogen

kr. 169,95
Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 149,29
Læs mere
Pluspris
kr. 119,95

The Dust That Falls from Dreams

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

Rosie McCosh and her three very different sisters are growing up in an eccentric household in Kent, …

Se mere om bogen

kr. 239,95
Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 210,64
Læs mere
Pluspris
kr. 169,95

Signs for Lost Children

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

PRIZES:Shortlisted for Wellcome Trust Book Prize 2016.Shortlisted for Winston Graham Historical Priz…

Se mere om bogen

kr. 169,95
Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 146,06
Læs mere
Pluspris
kr. 119,95

The Heavenly Italian Ice Cream Shop

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Full of mouth-watering flavours, sunshine and escapist adventure, The Heavenly Italian Ice Cream Sho…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-5 hverdage
Pris
kr. 99,95
Læs mere
Pluspris
kr. 79,95

1 - 10 ud af 15 emner
Antal
  • Side:
  • 1
  • 2

« Tilbage til Fiktion på engelsk - nyheder i juli

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.