Goodnight, Beautiful

af


Goodnight, Beautiful
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 3-7 hverdage
  • Forventet levering 15-03-2021
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
20-09-2018
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
352
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

A heartbreaking page-turner about love, loss and friendship from the Sunday Times bestselling author DOROTHY KOOMSON 'It's the ones you love the most that can lift you in an instant, and destroy you without trying.'Nova would do anything for her closet friend, Mal. So, when he asks her to be surrogate mother for him and his wife, Steph, she agrees - despite her fears about what it could do to their lives.Eight years later, Nova and Mal no longer speak, Nova is bringing up Mal's son Leo, while Mal's marriage to Steph continues to fall apart. Now Leo is critically ill in hospital, Nova must decide whether to tell her family the truth about the surrogacy - and if she can allow Mal back into her life before it's too late.Readers love Dorothy Koomson:'Movingly documents the heartbreak and emotional reshuffling of family and friends coping with love and loss' Daily Mail'A superior cautionary tale' Good Housekeeping'You'll need tissues' Heat

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
20-09-2018
ISBN13:
9781472261564
Bredde:
129 mm
Højde:
198 mm
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse An emotional and thought-provoking page-turner about love, loss and friendship, perfect for fans of Jodi Picoult.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO080