Gone Without A Trace

af

Gone Without A Trace
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
  1. Beskrivelse

    GONE WITHOUT A TRACE is a twisty, compulsive thriller about a woman who gets home from work to find her boyfriend has vanished. Fans of BEHIND CLOSED DOORS and THE SISTER will be gripped.'Has a twist I really didn't see coming' Cass Green, author of THE WOMAN NEXT DOOR No one ever ... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    03-11-2016
    Leveringstid:
    Straks (sendes på e-mail)
    Bedømmelse:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    03-11-2016
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781472240804
    Sidetal:
    320
    Forlag:
    Headline
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.
  4. DRM Beskyttelse
    • Tablet
    • E-bogs læser
    • Smartphone

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om