Du sparer 44% fra forlagets pris
Friends Like Us

Friends Like Us

af

  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
  1. Beskrivelse

    Is it ever too late to take charge and live your life on your terms? A light-hearted and emotional novel about family, friendship and coming to terms with your past. Perfect for fans of Marian Keyes and Amanda Prowse. Life for school friends, Melissa, Steph and Eilis, hasn't quite wor... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    01-07-2016
    Leveringstid:
    Straks (sendes på e-mail)
    Rating:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    01-07-2016
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781784979560
    Sidetal:
    343
    Forlag:
    Head of Zeus
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.
  4. DRM Beskyttelse
    • Tablet
    • E-bogs læser
    • Smartphone

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger Læs mere om Saxo Premium her..

Andre bøger af

Always and Forever
  • Ca.
  • kr. 34,95
  • Ca.
  • Medlemspris kr. 19,95
Together Forever
  • Ca.
  • kr. 44,95
  • Ca.
  • Medlemspris kr. 24,95

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om