Du er her:
  • Forlag: Kensington Publishing Corporation
  • Ryd alle
Filtrér og sortér
Ryd alle
1 - 50 ud af 459 emner

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 79,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 59,95

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 239,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 149,95

Tangled Sheets

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

By turns hardcore and tender, imaginative and candid, these stories stand as a powerful testament to…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 199,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 129,95

Dishing with the Kitchen Virgin

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Hailed as a modern-day, Southern-fried Erma Bombeck ("Booklist"), syndicated columnist Reinhardt tak…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 159,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Undying

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Returning to the Kahill vampire clan, the second installment of the Clare Point series introduces Ar…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Take Her Man

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

In this devilishly entertaining novel, a New York City It Girl gets dumped byher boyfriend and will …

Se mere om bogen

kr. 259,95
Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 214,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

What We Remember

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Award-winning author Ford returns with his most ambitious novel to date, in which a father's disappe…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 199,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 129,95

The Forbidden Daughter

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Bantwal's debut "The Dowry Bride" received rapturous reviews. In her gripping second novel, set in t…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 179,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Darling Jasmine

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

At King James's insistence, Jasmine is to marry Jemmie Leslie. Though they shared a night of unforge…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 139,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 99,95

Villa Mirabella

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

After three years in Los Angeles, Jason returns to Rhode Island to join the family's business. As he…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 89,95

Somebody Else's Man

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

"Essence"-bestselling author Poole burns up the pages with a sizzling story of friendship gone wrong…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 74,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 64,95

Mental

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Perfect for fans of David Sedaris, Sarfaty translates his astute and acerbic standup into a hilariou…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 189,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 149,95

Sisters of Misery

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

For 15-year-old Maddie Crane, life becomes complicated after her gorgeous, eccentric cousin Cordelia…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 179,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Mimosas, Mischief, and Murder

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

Ellie Avery and her husband, Mitch, travel to Smarr, Alabama, to attend the funeral of Mitch's grand…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 209,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 149,95

Nature of the Beast

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

"New York Times"-bestselling author Howell headlines an all-new vampire collection, perfectly timed …

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 179,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

The Real Thing

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

From the author of "Too Much of a Good Thing, I'm Your Girl," and "Something Real" comes a novel fil…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 189,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Chocolate Covered Murder

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

In a delicious new installment of Meier's much-loved cozy mystery series, Lucy Stone--part-time repo…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 229,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 159,95

A Slice of Murder

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

The first in a tantalizing series, "A Slice of Murder" focuses on two sisterswho run a local pizza p…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 69,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 59,95

He's Just a Friend (Soulmates Dissipate, nr. 3)

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Sassy Fancy Taylor vows to only marry for money and status. But when she foolishly gets involved wit…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 94,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 64,95

Baby Momma Drama

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

"Baby Momma Drama" was a national bestseller and was #1 on the "Essence" bestseller list for five mo…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 69,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 59,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 159,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 79,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 69,95

Bowled Over (Maggie Kelly Mysteries)

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

In her sixth outing, mystery novelist Maggie Kelly is busy worrying about keeping her fictional Rege…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 94,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 64,95

Full Circle

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Ned Brummel is living happily with his partner of 12 years when he receives a phone call that a frie…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 219,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 139,95

Ham Bones

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Displaced from its New Orleans venue, a red-hot touring production of "Cat on a Hot Tin Roof" opens …

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 69,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 59,95

The Immortality of Influence

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Through Willow Briggs, a former student whose tragic destiny has haunted him for years, Thomas-El di…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Take Me to Bed

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 219,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 139,95

Maneater

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 69,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 59,95

Tuscan Holiday

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Bestselling author Chamberlin sweeps readers away to beautiful Tuscany in this smart and tender nove…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 79,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 69,95

One Week in December

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

From the bestselling author of "Tuscan Holiday, The Friends We Keep," and "The Summer of Us" comes a…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 139,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 99,95

Julia's Chocolates

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

In her deliciously funny, heartfelt, and moving debut novel, Lamb introduces some of the most wonder…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 139,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 84,95

A Wee Christmas Homicide (Liss Maccrimmon Mysteries)

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

Dunnett returns to the small Maine town of Moosetookalook with the third mystery in a Scottish-theme…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 279,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 199,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 269,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 219,95

The Hungry Dead

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 94,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 79,95

My Sister's Voice

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Lacey, a deaf artist, rarely thinks of her childhood in a home for disabled orphans until she receiv…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 94,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 74,95

Dream with Little Angels

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 139,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 79,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 64,95

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 89,95

The Cincinnati Red Stalkings (Mickey Rawlings Baseball Mysteries Paperback)

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

The lazy days of June, 1921, are dark ones for baseball fans as the trial of the Chicago "Black Sox"…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 139,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 94,95

Underdog

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Amateur sleuth and single mother Melanie Travis returns to elite canine circles to nab the killer of…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 109,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 89,95

Benedict Hall (Benedict Hall Novels)

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Like an American version of "Downton Abbey," this page-turning debut blends history, scandal, intrig…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 79,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 64,95

Leveringstid:
4-7 hverdage
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

The Ripper's Wife

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 74,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 64,95

Final Appeal

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Michael Hart had been convicted for killing his wife and had spent 10 years in prison. But now, he h…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 79,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 64,95

1 - 50 ud af 459 emner
Antal

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.