Du er her:
  • Forfatter: Sabine Durrant

Sabine Durrant

  • Ryd alle
Filtrér og sortér
Ryd alle
1 ud af 21 emner

En uskyldig løgn

Bog, hæftet

Sprog: Dansk

SANDHEDEN ER, AT VI ALLE LYVER …

Paul Morris er i fyrrerne, single og ser godt ud, men både…

Se mere om bogen

Leveringstid:
1-3 hverdage
Pris
kr. 249,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 199,95

En uskyldig løgn

E-bog, ePub

Sprog: Dansk

Paul Morris er i fyrrerne, single og ser godt ud, men både udseendet og karrieren har efterhånden se…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 189,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 169,95

Under Your Skin

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Gaby Mortimer thought she had everything. Until the day she found a body, and her whole world was ov…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-3 hverdage
Pris
kr. 109,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 89,95

Cross Your Heart, Connie Pickles

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Connie used to be the only sensible person in her world. But now her life is spiralling out of contr…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-4 uger
Pris
kr. 99,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 79,95

Ooh La La, Connie Pickles

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Connie Pickles is fulfilling her destiny. She's in Paris, and she has big plans. She will fall in lo…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-4 uger
Pris
kr. 84,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 69,95

Under Your Skin

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

Gaby Mortimer is the woman who has it all. But everything changes when she finds a body on the commo…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 94,95
Læs mere

Bon Voyage, Connie Pickles (Connie Pickles)

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

Here is the sidesplitting diary of Connie Pickles, age fifteen, on her way to Paris for a school exc…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 39,95
Læs mere

Cross Your Heart, Connie Pickles (Connie Pickles)

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

Love, money, friendship . . . and incredibly uncomfortable underwear ? All these eternal mysteries a…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 39,95
Læs mere

Remember Me This Way

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

The new, brilliantly tense psychological thriller by Sabine Durrant, author of the hugely praised UN…

Se mere om bogen

Leveringstid:
5-8 hverdage
Pris
kr. 169,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 139,95

Under Your Skin

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

If you loved Gone Girl, then make this page-turning debut next on your reading list: “Sabine Durrant…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-6 hverdage
Pris
kr. 139,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Maggies mageløse verden

Bog, paperback, brugt

Sprog: Dansk

2. udg. - minipocket

Se mere om bogen

Leveringstid:
1-3 hverdage
Pris
kr. 50,00
Læs mere

Maggies mageløse verden

Bog, hardback, brugt

Sprog: Dansk

Bogklubudgave

Se mere om bogen

Leveringstid:
1-3 hverdage
Pris
kr. 60,00
Læs mere

Maggies mageløse verden

Bog, hæftet, brugt

Sprog: Dansk

Se mere om bogen

Leveringstid:
3-7 hverdage
Pris
kr. 85,00
Læs mere

Maggies mageløse verden

Bog, paperback, brugt

Sprog: Dansk

Se mere om bogen

Leveringstid:
3-7 hverdage
Pris
kr. 50,00
Læs mere

Remember Me This Way

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Your husband is dead. But he might not have been the man you thought he was... the new, brilliantly …

Se mere om bogen

Leveringstid:
5-8 hverdage
Pris
kr. 109,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 89,95

Under Your Skin

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

A gripping psychological thriller, perfect for fans of Nicci French, Rosamund Lupton and Lucie White…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 14,95
Læs mere

Remember Me This Way

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

She thought losing him was the worst thing that could happen. She was wrong. They tell her not to wo…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 39,95
Læs mere

Maggies mageløse verden

Bog, hæftet, brugt

Sprog: Dansk

1.udg

Se mere om bogen

Leveringstid:
1-3 hverdage
Pris
kr. 70,00
Læs mere

Remember Me This Way

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-8 hverdage
Pris
kr. 145,32
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Igy emlekezz ram

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

Lizzie-re egy internetes társkereson talált rá a szerelem egy sármos …

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 64,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 39,95

Lie With Me

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

The truth is, we all tell lies... Twisty, tense, impossible to put down psychological suspense for f…

Se mere om bogen

Leveringstid:
5-8 hverdage
Pris
kr. 179,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 139,95

Lie With Me

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

The truth is, we all tell lies... take a deep breath and dive into the most twisty, tense and unsett…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 24,95
Læs mere

Remember Me This Way

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

A gripping psychological thriller of secrets and obsession that will keep readers flipping pages to …

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 94,95
Læs mere

Lie With Me

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

The truth is, we all tell lies... the gripping must-read psychological thriller for fans of The Girl…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-3 hverdage
Pris
kr. 99,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 79,95

Maggies mageløse verden

Bog, ukendt format, brugt

Sprog: Ukendt

Indbinding: Hæftet Tilstand: Som ny stempel

Se mere om bogen

Leveringstid:
1-3 hverdage
Pris
kr. 85,00
Læs mere

En uskyldig løgn

Lydbog, download

Sprog: Dansk

Paul Morris er i fyrrerne, single og ser godt ud, men både udseendet og karrieren har efterhånden se…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 179,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 149,95

En uskyldig løgn

Bog, ukendt format, brugt

Sprog: Ukendt

Indbinding: Hæftet. Tilstand: Fejlfrit eksemplar.

Se mere om bogen

Leveringstid:
Uge 9
Pris
kr. 250,00
Læs mere

En uskyldig løgn

Bog, ukendt format, brugt

Sprog: Ukendt

Paul inviteres af en gammel bekendt med på familieferie til en græsk ferieø, men noget lurer under o…

Se mere om bogen

Leveringstid:
3-10 hverdage
Pris
kr. 140,00
Læs mere

Take Me In

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

The sensational new thriller from the author of the Richard & Judy bestseller Lie With Me.

Se mere om bogen

Forventes udgivet:
28-06-2018
Leveringstid:
Kan forudbestilles
Pris
kr. 159,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 129,95

1 ud af 21 emner
Antal
  • Side:
  • 1

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.