I dag får du fri fragt

Du er her:
  • Forfatter: Luca D'Andrea

Luca D'Andrea

  • Ryd alle
Filtrér og sortér
Ryd alle
1 ud af 12 emner

Bjerget

E-bog, ePub

Sprog: Dansk

I 1985 blev tre unge mennesker myrdet i Dolomitterne. Ligene var grusomt skamferede, og sagen forble…

Se mere om bogen

kr. 169,95
Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 49,00
Læs mere
Medlemspris
kr. 24,95

Bjerget

Bog, hæftet

Sprog: Dansk

De ellers så fredelige Dolomitter bliver pludselig et afgørende og farligt gerningssted, da tre unge…

Se mere om bogen

Leveringstid:
1-2 hverdage
Pris
kr. 299,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 239,95

(7 anmeldelser)

Bjerget

Lydbog, download

Sprog: Dansk

I 1985 blev tre unge mennesker myrdet i Dolomitterne. Ligene var grusomt skamferede, og sagen forble…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

The Mountain

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

An atmospheric commercial thriller for readers of Stephen King and Joel Dicker, set among Italy's my…

Se mere om bogen

Leveringstid:
5-8 hverdage
Pris
kr. 179,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 139,95

La sustancia del mal/ Beneath the Mountain

Bog, paperback

Sprog: Spansk

El thriller literario del año. No devorarás este libro: este libro te devorará a ti.

En 19…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-6 hverdage
Pris
kr. 179,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 139,95

Mountain

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

An atmospheric commercial thriller for readers of Stephen King and Jo l DickerJeremiah Salinger blam…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 44,95
Læs mere

The Mountain

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

An atmospheric commercial thriller for readers of Stephen King and Joel Dicker, set among Italy's my…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-3 hverdage
Pris
kr. 159,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 129,95

Beneath the Mountain

Lydbog, CD

Sprog: Engelsk

Se mere om bogen

kr. 389,95
Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 359,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 299,95

Beneath the Mountain

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

In Luca D’Andrea’s atmospheric and brilliant thriller, set in a small mountain community in the maje…

Se mere om bogen

Leveringstid:
4-6 hverdage
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

Beneath the Mountain

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

In Luca DAndreas atmospheric and brilliant thriller, set in a small mountain community in the majest…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 84,95
Læs mere

Bjerget (storskrift)

Bog, indbundet

Sprog: Dansk

I 1985 blev tre unge mennesker myrdet i Dolomitterne. Ligene var grusomt skamferede, og sagen forble…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-4 uger
Pris
kr. 1.589,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 1.529,95

The Mountain

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

An atmospheric commercial thriller for readers of Stephen King and Joel Dicker, set among Italy's my…

Se mere om bogen

Forventes udgivet:
14-06-2018
Leveringstid:
Kan forudbestilles
Pris
kr. 99,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 79,95

1 ud af 12 emner
Antal
  • Side:
  • 1

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.