Du er her:
  • Forfatter: Armando Lucas Correa

Armando Lucas Correa

  • Ryd alle
Filtrér og sortér
Ryd alle
1 ud af 13 emner

Den tyske pige

E-bog, ePub

Sprog: Dansk

1939 - Berlin: Gaderne i den tyske hovedstad er hyllet i sort, rødt og hvidt; familien Rosenthals ej…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 119,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 84,95

Den tyske pige

Bog, hardback

Sprog: Dansk

1939 - Berlin: Gaderne i den tyske hovedstad er hyllet i sort, rødt og hvidt; familien Rosenthals ej…

Se mere om bogen

Forlagets pris:
kr. 150,00
Leveringstid:
1-2 hverdage
Pris
kr. 135,00
Læs mere
Medlemspris
kr. 109,95

Den tyske pige

Bog, hæftet

Sprog: Dansk

Året er 1939 og familien Rosenthal er ikke længere velkomne i deres hjemby, Berlin. Ruteskibet SS St…

Se mere om bogen

Forlagets pris:
kr. 300,00
Leveringstid:
1-2 hverdage
Pris
kr. 290,00
Læs mere
Medlemspris
kr. 229,95

(1 anmeldelser)

Den tyske pige

Lydbog, download

Sprog: Dansk

1939 - Berlin: Gaderne i den tyske hovedstad er hyllet i sort, rødt og hvidt; familien Rosenthals ej…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 119,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 84,95

The German Girl

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

A beautifully written debut novel set aboard the liner St Louis as it travels from Hamburg to Cuba -…

Se mere om bogen

Leveringstid:
5-9 hverdage
Pris
kr. 159,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 129,95

The German Girl

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

A stunningly ambitious and beautiful novel, perfect for fans of The Nightingale, Schindler’s List, a…

Se mere om bogen

kr. 249,95
Leveringstid:
3-5 hverdage
Pris
kr. 231,13
Læs mere
Medlemspris
kr. 179,95

Leveringstid:
3-6 hverdage
Pris
kr. 169,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 139,95

The German Girl

Bog, hardback

Sprog: Engelsk

A beautifully written debut novel set aboard the liner St Louis as it travels from Hamburg to Cuba -…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-3 hverdage
Pris
kr. 159,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 129,95

The German Girl

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

A beautifully written debut novel set aboard the liner St Louis as it travels from Hamburg to Cuba -…

Se mere om bogen

Leveringstid:
5-9 hverdage
Pris
kr. 159,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 129,95

German Girl

E-bog, ePub

Sprog: Engelsk

A stunningly ambitious and beautiful novel, perfect for fans of The Nightingale, Schindlers List, an…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Straks (sendes på e-mail)
Pris
kr. 94,95
Læs mere

The German Girl

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

A young girl flees Nazi-occupied Germany with her family and best friend, only to discover that the …

Se mere om bogen

kr. 149,95
Leveringstid:
3-5 hverdage
Pris
kr. 146,72
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

En busca de Emma

Bog, paperback

Sprog: Spansk

La conmovedora historia de un hombre que siempre quiso ser padre y el largo camino que finalmente cu…

Se mere om bogen

Leveringstid:
Mangler hos leverandør
Pris
kr. 149,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 119,95

The German Girl

Bog, paperback

Sprog: Engelsk

A beautifully written debut novel set aboard the liner St Louis as it travels from Hamburg to Cuba -…

Se mere om bogen

Leveringstid:
2-3 hverdage
Pris
kr. 99,95
Læs mere
Medlemspris
kr. 79,95

1 ud af 13 emner
Antal
  • Side:
  • 1

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.