Spar min. 20% på alle bøger!køb her

Du sparer 20% fra forlagets pris Du sparer 35% fra forlagets pris
Everything You Told Me

Everything You Told Me

af

  • Forlagets pris kr. 99,95
  • Leveringstid 2-3 hverdage
  • Forventet levering 30-04-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
  1. Beskrivelse

    Sally wakes up in the middle of nowhere, with a suicide note in her pocket and no memory of the previous twenty four hours. When she discovers what happened to her, she is shocked to the core...

    Udgivelsesdato:
    05-01-2017
    Leveringstid:
    2-3 hverdage
    Rating:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    05-01-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781782396277
    Sidetal:
    336
    Vægt:
    226
    Højde:
    20
    Bredde:
    129
    Længde:
    198
    Forlag:
    Atlantic Books
    Mærkat:
    Bog, paperback
    Format:
    Paperback
    Udgave:
    Main
    • Bibliotekernes beskrivelse

      Impossible to put down psychological suspense, perfect for fans of Louise Jensen, Tammy Cohen and Claire Douglas.You went to bed at home, just like every other night.You woke up in the back of a taxi, 300 miles away.You have no memory of the last ten hours.You have a suicide note in your coat pocket, in your own writing.You know you weren't planning to kill yourself.Your family and friends think you are lying.Someone knows exactly what happened to you.But they're not telling...

  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.

Andre bøger af

The Daughter: A gripping psychological thriller with a twist you won't see coming
Little Sister
One That Got Away
Little Sister
Hvad min bedste veninde gjorde
His Other Lover
What My Best Friend Did
Brugt bog
Hvad min bedste veninde gjorde
Brugt bog
Dogs as I see them

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.