Streaming af e- og lydbøger Stream e- og lydbøger Prøv gratis

Everything You Told Me

af

Du sparer 20% fra forlagets pris
Everything You Told Me
  • Leveringstid 2-4 hverdage
  • Forventet levering 28-06-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
  1. Beskrivelse

    Sally wakes up in the middle of nowhere, with a suicide note in her pocket and no memory of the previous twenty four hours. When she discovers what happened to her, she is shocked to the core...

    Andre udgaver:

    Bog, paperback
    E-bog, ePub
    Lydbog, CD

  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    05-01-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781782396277
    Sidetal:
    336
    Vægt:
    226 g
    Højde:
    20 mm
    Bredde:
    129 mm
    Længde:
    198 mm
    Forlag:
    Atlantic Books
    Mærkat:
    Bog, paperback
    Format:
    Paperback
    Udgave:
    Main
    • Bibliotekernes beskrivelse

      Impossible to put down psychological suspense, perfect for fans of Louise Jensen, Tammy Cohen and Claire Douglas.You went to bed at home, just like every other night.You woke up in the back of a taxi, 300 miles away.You have no memory of the last ten hours.You have a suicide note in your coat pocket, in your own writing.You know you weren't planning to kill yourself.Your family and friends think you are lying.Someone knows exactly what happened to you.But they're not telling...

  3. Anmeldelser

    Kundernes boganmeldelser af Everything You Told Me

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.